AHARON AHARON AHARON

HAUTE JOAILLERIE

Nič nie je pre sebavedomú prírodnú krásu drahokamu väčším komplimentom, ako majstrovsky vyhotovený šperk. A nič nie je väčším komplimentom pre výnimočnú osobu vo vašom živote, ako keď ju takýmto šperkom obdarujete. Kombinácia vzácnych kameňov a kovov so šikovnosťou ľudských rúk a kreativitou mysle je monumentálnym stelesnením víťazstva ducha nad hmotou. Šperk je hmatateľnou, trvácnou, priam elementárnou hodnotou, ktorej sa v dobe presýtenej virtuálnymi komoditami máločo vyrovná.

V Aharon vieme, že skutočná hodnota šperku nieje len sumou na cenovke. Za každým šperkom je príbeh, ktorého prvú stránku píše jeho tvorca – skutočnú dušu mu však dáte až vy. Aby toho váš šperk bol skutočne hoden, Aharon do každého kúsku vkladá dlhoročné odborné skúsenosti, sofistikované techniky vysokého šperkárstva aj nevyčísliteľnú pridanú hodnotu umeleckej jedinečnosti. Každý šperk z dielne Aharon je absolútny originál.

Hlavnú líniu šperkov Aharon tvoria klasické, nadčasové kúsky, ktoré dávajú vyniknúť enigmatickej charizme drahokamov. Nájdete u nás opulentné ornamentálne šperky na vzácne príležitosti, ale aj minimalistickejšie kúsky na každodenné nosenie. Dielne Aharon však radi vyhotovia aj celkom unikátny šperk sur-mesure na základe vášho vlastného návrhu. V portfóliu máme tiež šperky, ktorým svoj autorský rukopis vdýchli svetovo uznávaní umelci, napríklad významný výtvarník a predstaviteľ grafického konštruktivizmu Milan Dobeš.

LABORATOIRE

Tak, ako každá vysoko cenná komodita, aj drahokamy si vyžadujú mimoriadnu obozretnosť. Patria k najobľúbenejším a najstabilnejším investíciám. No môžu byť aj zdrojom vysokých rizík. Klenotníckym dom Aharon je miesto, kde drahokamom skutočne rozumieme. Svoje dlhoročné skúsenosti a praktické vedomosti v obore ponúkame k každému zákazníkovi, bez ohľadu na to, či si u nás drahokam alebo šperk zakúpil.